Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 De la ce vine nik-ul vostru?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
.Ink.KetHit.
Moderator
Moderator
.Ink.KetHit.


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Data de inscriere : 27/04/2008

De la ce vine nik-ul vostru? Empty
MesajSubiect: De la ce vine nik-ul vostru?   De la ce vine nik-ul vostru? EmptyDum Apr 27, 2008 10:05 pm

aici spunetzi de unde v-a venit ideea nik-ului adik..unde atzi vazut scris...punctul de inspiratzie^^'

Asha...asha...nik-ul meu...pai...Ink=cerneala...eu inca mai scriu cu stiloul si de obicei ma fac ca o purcik pe maini..o.O asha ca am scris "Ink" si KetHit...era scris numele asta pe caietul meu de mate...mi-a placut cum suna si ..Tathammmm^_^'
Sus In jos
Phitropie
Admin
Admin
Phitropie


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 33
Localisation : The Last Show
Data de inscriere : 13/06/2007

De la ce vine nik-ul vostru? Empty
MesajSubiect: Re: De la ce vine nik-ul vostru?   De la ce vine nik-ul vostru? EmptyLun Apr 28, 2008 7:53 am

Ei bine nick-ul meu practic nu inseamna nimic."phitropie" face parte din refrenul de la melodia Nazuki (Nightmare ^^) care este compus din cuvinte fara nici un sens.Totusi , s-a explicat ca cel care a scris refrenul ( sakito ) l-a compus din cuvinte fara sens pentru ca orice fan indiferent de limba pe care o vorbeste sa inteleaga versurile cum vrea el.So va las pe voi sa va "imaginati" ce inseamna phitropie XD
Sus In jos
DarkD33d33a
Chibi Tenshi
Chibi Tenshi
DarkD33d33a


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 31
Data de inscriere : 27/04/2008

De la ce vine nik-ul vostru? Empty
MesajSubiect: Re: De la ce vine nik-ul vostru?   De la ce vine nik-ul vostru? EmptyLun Apr 28, 2008 9:40 am

Poi...Dark=intuneric shi D33d33a vine de la deedeea care vine de la Deea care(nush prin ce minune) vine de la Andreea...Andreea fiind numele meu ^_^'...penibil i know da' asta'i viatza...mai fac shi pana de idei ^^'
Sus In jos
Krissette
Chibi Tenshi
Chibi Tenshi
Krissette


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/04/2008

De la ce vine nik-ul vostru? Empty
MesajSubiect: Re: De la ce vine nik-ul vostru?   De la ce vine nik-ul vostru? EmptySam Mai 17, 2008 2:40 pm

al meu vine de la un personaj.....citeam la o prietena un manga nush cum i zice si mi-a placut numele personajului......de atunci am acest nik....but vreau sa il schimb^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





De la ce vine nik-ul vostru? Empty
MesajSubiect: Re: De la ce vine nik-ul vostru?   De la ce vine nik-ul vostru? Empty

Sus In jos
 
De la ce vine nik-ul vostru?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cafenea :: Cafenea-
Mergi direct la: