Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Parere despre anime

In jos 
AutorMesaj
Krissette
Chibi Tenshi
Chibi Tenshi
Krissette


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/04/2008

Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Parere despre anime   Parere despre anime EmptyLun Apr 28, 2008 11:52 am

Grafica: Desi nu prea sunt experta in asa ceva, mie mi s-a part grafica exceptionala. Exista scene comice in care personajele sunt chibi.De la batai si forme ale soul slayers, la haine stralucitoare si frumusete orbitoare, grafica este pur si simplu breathtaking.

Muzica este de asemenea uluitoare. Exista muzica pentru confruntari, pentru scene comice, scene serioase, convorbiri intre anumite personaje... Se aseamana intr-un fel cu rockul... In orice caz, reuseste sa te tina oarecum in suspans.

Personaje principale si secundare: Kurosaki Ichigo, Kuchiki Rukia, Inoue Orihime, Chado/Sado, Ishida Uryuu Ganju ... si bineinteles toti capitanii and every lieutenant there is in Soul Society (mainly Abarai Renji and Kuchiki Byakuya).

Nota finala ar fi 10/10, asta din partea mea desigur (desi incerc sa fiu pe cat de obiectiva posibil)
Sus In jos
 
Parere despre anime
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fuits Basket:despre anime
» Alte anime-uri
» Anime~tenshi comes back to life!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Bleach-
Mergi direct la: