Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Pareri

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Ayumi
Chibi Tenshi
Chibi Tenshi
Ayumi


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 32
Data de inscriere : 13/06/2007

Pareri Empty
MesajSubiect: Pareri   Pareri EmptyMier Iun 13, 2007 6:30 pm

So,ce parere aveti despre acest anime?

Mie una mi-a placut ff mult.Este unul dintre primele animeuri pe acre le-am vazut asa ca a ramas unul dintre preferatele mele.Are o grafica destul de buna iar personajele sunt f bine conturate.Cea ma dragutza este Misuzu care te face din prima clipa in care o vezi sa o adori.^_^
Sus In jos
Phitropie
Admin
Admin
Phitropie


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 33
Localisation : The Last Show
Data de inscriere : 13/06/2007

Pareri Empty
MesajSubiect: Re: Pareri   Pareri EmptyDum Sept 09, 2007 5:37 pm

Eu cred ca este un anime foarte reusit.Grafica este excelenta...coloana sonora este buna,si idea este grozava.Desi la inceput pare un anime foarte vestel..veti descoperi ca defapt nu este de loc asa.Personajele sunt si ele extraordinare,cu vocile care se potrivesc ff molt caracterului lor.Desi..sfarsitul este destul de trist....dar ce sa mai lugim vb...uitati-va ca merita!
Sus In jos
Lonna
Admin
Admin
Lonna


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 29/04/2007

Pareri Empty
MesajSubiect: Re: Pareri   Pareri EmptySam Oct 13, 2007 9:02 pm

Air Tv este unul dintre anime-urile mele preferate. Per total, povestea mi-a placut, pentru ca la inceput parea vesela, dar mai tarziu nu a fost deloc asa. Cel mai mult mi-a placut povestea lui Minagi si a lui Kanna. Finalul nu m-a impresionat chiar atat de mult, pentru ca stiam deja ca Misuzu va muri, si nu am inteles in totalitate finalul (adica ma chinuie intr-una doua intrebari: Kanna si-a gasit in sfarsit pacea? Si ce s-a intamplat cu Yukito?)
Grafica este minuata si, dupa cum se stie, grafica cerului este cea mai buna din toate anime-urile.
Coloana sonora este excelenta, opening-ul si ending-ul fiind printre preferatele mele. Si muzica din timpul anime-ului se potriveste foarte bine cu tema acestuia. Cel mai mult mi-a placut insa balada cantata de Shiraho in episodul 4.
Caracterele personajelor sunt foarte bine conturate.
Pentru mine Air Tv are o importanta deosebita pentru ca este primul anime pe care l-am vazut pe net si la care m-am lipit de ecran.
Sus In jos
https://anime-tenshi.actifforum.com
Krissette
Chibi Tenshi
Chibi Tenshi
Krissette


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/04/2008

Pareri Empty
MesajSubiect: Re: Pareri   Pareri EmptyLun Apr 28, 2008 11:47 am

parerea mea este ca acest anime are o poveste originala....chiar daca are doar 13 episoade totul a fost bine realizat iar actiunea este complexa....imi place mult felul in care sunt realizate personajele.....grafica este bunicica iar povestea originala
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri Empty
MesajSubiect: Re: Pareri   Pareri Empty

Sus In jos
 
Pareri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pareri
» Pareri
» Pareri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Air Tv-
Mergi direct la: