Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Afiliati

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Lonna
Admin
Admin
Lonna


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 29/04/2007

Afiliati Empty
MesajSubiect: Afiliati   Afiliati EmptySam Iul 21, 2007 12:56 pm

Am pus cateva site-uri la portal, dar acelea nu sunt afilieri, sunt doar niste site-uri care mie imi plac mult. Daca vreti sa va afiliati cu anime-tenshi, trimiteti-mi pm cu numele si banerul site-ului vostru.
Sus In jos
https://anime-tenshi.actifforum.com
AnimeMistery
Chibi Tenshi
Chibi Tenshi



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 24/12/2007

Afiliati Empty
MesajSubiect: Re: Afiliati   Afiliati EmptyLun Dec 24, 2007 8:24 pm

Salut site-ul meu este *** si as vrea sa ma afiliez cu voi.
angel_of_dead666@yahoo.com ca sa ma puteti contacta cu decizia luate.Pe site la Link To Us gasiti coduri si bannere catre siteul meu.Daca ma acceptati trimitetimi codul cu bannerul vostru si sa fie de aceeasi marime cu al meu sau cel putin mai mici decat cele de sus doarece mi-ar acupa oata pagina
Multumes
Sus In jos
Phitropie
Admin
Admin
Phitropie


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 33
Localisation : The Last Show
Data de inscriere : 13/06/2007

Afiliati Empty
MesajSubiect: Re: Afiliati   Afiliati EmptyLun Dec 24, 2007 11:12 pm

Vai ce dragut din partea ta sa te inregistrezi pe forumuri doar ca sa faci reclame.
In primul rand siteul tau este prea simplu si nu ne vom afilia cu el..in al doilea rand reclama este complet interzista si tu faci spam aici...
Banuiesc ca te-ai inscris doar pentru reclama asa ca e foarte probabil sa ai ban aici ^.~
Sus In jos
Continut sponsorizat





Afiliati Empty
MesajSubiect: Re: Afiliati   Afiliati Empty

Sus In jos
 
Afiliati
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Administrare :: Afilieri-
Mergi direct la: