Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 LucyvsNanavsMariko

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
In Love
Chibi Tenshi
Chibi Tenshi
In Love


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 02/08/2007

LucyvsNanavsMariko Empty
MesajSubiect: LucyvsNanavsMariko   LucyvsNanavsMariko EmptyJoi Aug 02, 2007 7:40 pm

O aleg pe Lucy pentru ca este mai frumoasa, cu sentimente si desigur mai haioasa cand e Nyuu!
Sus In jos
http://www.anime-manga.myforum.ro
Phitropie
Admin
Admin
Phitropie


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 33
Localisation : The Last Show
Data de inscriere : 13/06/2007

LucyvsNanavsMariko Empty
MesajSubiect: Re: LucyvsNanavsMariko   LucyvsNanavsMariko EmptyLun Aug 06, 2007 12:49 pm

Eu o aleg pe Lucy,dar si pe Nana...sunt personajele mele preferate,chiar daca nana e un pic cam zapacita O.O...in orice caz,imi place si Mariko pentru ca este draguta si imi place caracterul ei...pur si siplu.eu nu pot decide intre ele O.O
Sus In jos
.Ink.KetHit.
Moderator
Moderator
.Ink.KetHit.


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Data de inscriere : 27/04/2008

LucyvsNanavsMariko Empty
MesajSubiect: Re: LucyvsNanavsMariko   LucyvsNanavsMariko EmptyDum Apr 27, 2008 7:35 pm

Nanah... Razz imi place pt ca e dulce...sa zicem ca si Lucy pentru ca e si ea dragutza in felul ei si e asha de sadica dar preaaa sadik cateodata... dar tot Nana e mai tare...mrg e pers meu preferat...mrgXD
Sus In jos
Continut sponsorizat





LucyvsNanavsMariko Empty
MesajSubiect: Re: LucyvsNanavsMariko   LucyvsNanavsMariko Empty

Sus In jos
 
LucyvsNanavsMariko
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Elfen Lied-
Mergi direct la: