Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Inscrieri pentru facut semnaturi si avatare la comanda

In jos 
AutorMesaj
Phitropie
Admin
Admin
Phitropie


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 33
Localisation : The Last Show
Data de inscriere : 13/06/2007

Inscrieri pentru facut semnaturi si avatare la comanda Empty
MesajSubiect: Inscrieri pentru facut semnaturi si avatare la comanda   Inscrieri pentru facut semnaturi si avatare la comanda EmptyDum Sept 09, 2007 5:22 pm

Bun...mi-se pare draguta ideea lui Angel_girl pe care a facut-o pe anime-soul,si as vrea sa o aplic si aici.Deci...userii se vor inscrie cu cateva semnaturi facute de ei.Daca sunt bune si imi plac ii voi accepta in echipa...acum...va astept pe toti.De ce va inscrieti aici?Pentru ca,sunt unele persoane care nu au programe de editat poze,si au nevoie de semnaturi si avatare....uerii aceia vor dsa comanda la topicul ,,Semnaturi si avatare la comanda" pe care il voi deschide dupa ce stabilesc echipa.Cateva din semnaturile mele:
Inscrieri pentru facut semnaturi si avatare la comanda Sig36i844Inscrieri pentru facut semnaturi si avatare la comanda Sigg78478890
Inscrieri pentru facut semnaturi si avatare la comanda Sig35676Inscrieri pentru facut semnaturi si avatare la comanda Sigfor97-1
Inscrieri pentru facut semnaturi si avatare la comanda Sigfor998787
Inscrieri pentru facut semnaturi si avatare la comanda Near-sig01Inscrieri pentru facut semnaturi si avatare la comanda Sigfor578i8
Sus In jos
 
Inscrieri pentru facut semnaturi si avatare la comanda
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Semnaturi si avatare la comanda
» Avatar si semnaturi la comanda
» Mi-am facut aparitia...
» Inscrieri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cafenea :: Fan stuff :: Fan art-
Mergi direct la: