Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Personaje preferate

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Phitropie
Admin
Admin
Phitropie


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 33
Localisation : The Last Show
Data de inscriere : 13/06/2007

Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Personaje preferate   Personaje preferate EmptyDum Sept 09, 2007 5:35 pm

(Lawliet)-Gandeste mult(poate chiar prea mult...),mananca dulciuri,e ciudat...crazy..cum sa nu imi placa?^^.Pur si simplu ador caracterul lui.In nici un anime nu am mai intalnit un personaj ca el,ceea ce il face si mai special(desi recunosc ca imi vine sa il dau jos de pe scaun si sa il incui afara cand vad cum mananca prajiturile alea .Cum era si un quote de-al lui:"will you be eating that cake?...say what you want but i'll be takeing that cake"


Near(N,sau Nate River)-Ca si L,personaj ciudat,crazy.Pur si simplu este un geniu..poate unul chiar mai mare decat L.Imi place faptul ca la varsta lui inca se mai joaca cu carti de tarot,masinute,zaruri,puzzle,etc.Iar asta imi place si mai mult.Sa nu mai spun ca este ff kawaii cand se joaca cu parul lui ^^.


Mello(M. sau Mihael Keehl)-se enerveaza repede,controlat de propiile emotii,imprevizibil si peroculos.Imi place caracterul lui crazy si foarte ciudat..ceea ce nu imi place la el,este ciocolata pe care o tine mai mereu cu el.T.T(mda..el si L si-au facut planuri sa ma chiunuie cu dulciuri,atunci cand eu nu am nimic dulce in casa...T.T),si faptul ca il uraste pe Near.

edit:heei O.O'


Ultima editare efectuata de catre Phitropie in Lun Apr 28, 2008 7:37 am, editata de 1 ori
Sus In jos
.Ink.KetHit.
Moderator
Moderator
.Ink.KetHit.


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Data de inscriere : 27/04/2008

Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personaje preferate   Personaje preferate EmptyDum Apr 27, 2008 6:12 pm

bn...personajele preferate...

1.L..nu te uita asha Kami dar nu mai e Near pe primul locXD..imi place mult din singurul motiv ca e plin de logica...si mananca multe multe multe dulciuri...organizeaza totul...si ..imi place cum tzine el luclurile si cum sta pe scaunXD

2.Near ... este si el destul de destept...imi place pentru ca e dragutz si ii plac jocurile gen puzzle....dar ma enerveaza pentru ca sta tot timpul jos omul alaXD

cam astea ar fiiO.O
Sus In jos
Krissette
Chibi Tenshi
Chibi Tenshi
Krissette


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/04/2008

Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personaje preferate   Personaje preferate EmptyLun Apr 28, 2008 12:00 pm

oky....mie imi place mult de L pentru ca este un adevarat geniu....este un personaj special care ma atrage intr-un fel....imi place mult obsesia lui pentru dulciuri si e uneori chiar kawaiooo
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Personaje preferate   Personaje preferate Empty

Sus In jos
 
Personaje preferate
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 5 personaje preferate
» Personaje preferate
» Top 5 personaje preferate
» Filme preferate
» Personaje

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Death Note-
Mergi direct la: