Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Princess Ai

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
.Ink.KetHit.
Moderator
Moderator
.Ink.KetHit.


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Data de inscriere : 27/04/2008

Princess Ai Empty
MesajSubiect: Princess Ai   Princess Ai EmptyDum Apr 27, 2008 4:11 pm

bun...Princess Ai este mangaul meu preferat^_^ este super ideea(trebuie sa cititzi^_^)...manga-ul este facut de Misaho Kujiradou , iar personajele sunt facute foarte bn...si nush cat i-a luat sa le faca...mangaul are 3 volume...iar eu il am pe primul in romana(e super prostesc cu expresiile alea).imi place mult cum Misaho a desenat-o pe Ai si sunt unele poze la care trebuie sa migaleshti ore in sirXD...so...mangaul asta chiar merita citit..
Sus In jos
Phitropie
Admin
Admin
Phitropie


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 33
Localisation : The Last Show
Data de inscriere : 13/06/2007

Princess Ai Empty
MesajSubiect: Re: Princess Ai   Princess Ai EmptyDum Apr 27, 2008 5:05 pm

Imi place mult mangaul acesta si in special ideea...vreau sa spun ca este originala si ador modul in care sunt realizate personajele @.@ (in special Ai)

Este totusi pacat ca nu se gaseste online ..X.x...cel putin eu pana acum nu am gasit-o online iar primul volum l-am cumparat de la Nijikon...dar din pacate este in romana X.x...si asta e foarte stresant pentru ca unele expresii sunt penibile >.>....
As vrea sa imi iau si volumele urmatoare dar asta numai dupa ce termin cu Death Note si Rozen Maiden X.x
Sus In jos
 
Princess Ai
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Manga :: Manga-
Mergi direct la: