Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Intamplari funny

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
.Ink.KetHit.
Moderator
Moderator
.Ink.KetHit.


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Data de inscriere : 27/04/2008

Intamplari funny Empty
MesajSubiect: Intamplari funny   Intamplari funny EmptyDum Apr 27, 2008 6:49 pm

aici putetzi povestii intamplari haioase din viatza voastra oricat de penibile ar fii...mai trebuie sa radem si noi nu?^_^so...fara teamaXD
Sus In jos
Lonna
Admin
Admin
Lonna


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 29/04/2007

Intamplari funny Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari funny   Intamplari funny EmptyDum Apr 27, 2008 7:06 pm

Ok, sunt mai multe XD Una din ele ar fi cand imi faceam tema la romana in vestiar si vorbeam cu colegele mele. Dar nu am observat ca se sunase si ca toata lumea tot pleca. Pana la urma, au plecat toate colegele mele, dar vestiarul tot plin era si eu vorbeam in continuare. Problema e ca in jurul meu erau fete de la o alta clasa, iar eu vorbeam singura despre tema mea si lumea se uita ciudat la mine XDDDD Am reusit sa fac haz de mine insami si sa ies din asta cu gratie ^^'
Sus In jos
https://anime-tenshi.actifforum.com
.Ink.KetHit.
Moderator
Moderator
.Ink.KetHit.


Numarul mesajelor : 62
Varsta : 33
Data de inscriere : 27/04/2008

Intamplari funny Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari funny   Intamplari funny EmptyDum Apr 27, 2008 7:25 pm

bun...am si eu o intamplare funny...asta s-a intamplat anul trecut
eram intr-o excursie cu colegii la lacul Mogoshoaia...si eu cu un tip de la alta clasa( Razz )culegeam papura...nush de ce..dar stateam pe margine...si chestia aia din beton de pe margine era un pic ,ridicata...atunci...o colega m-a strigat din spate si m-am intors...a venit fuga spre mn....si s-a impieticat de chestia din beton si balbadac drept in apa...ce a fost mai rau e ca eu puteam sa inpiedic asta si sa o prind dar mi-a fost frica de gandul ca voi cadea si eu si am renuntzat la idee....cand a ieshit din apa...i-am scos imediat telefonul din buzunar pentru ca ea facea crize mai mult de telefon de cat de haine laugh laugh
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intamplari funny Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari funny   Intamplari funny Empty

Sus In jos
 
Intamplari funny
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cafenea :: Cafenea-
Mergi direct la: