Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Ce personaje nu va plac?

In jos 
AutorMesaj
Phitropie
Admin
Admin
Phitropie


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 33
Localisation : The Last Show
Data de inscriere : 13/06/2007

Ce personaje nu va plac? Empty
MesajSubiect: Ce personaje nu va plac?   Ce personaje nu va plac? EmptyDum Sept 09, 2007 6:09 pm

Daca tot exista topicul personaje preferate..sa aflam si cele care nu va plac...

Feminin
Sakura-Yah...I know...majoritatea o place..dar eu o urasc.Este super-enervanta!Sta mereu dupa sasuke,mai ales la inceput incat ma mir cum saracul mai putea sa respire ......majoritatea ati spune ca in Shippuuden se schimba..eu nu cred.Cred ca in shippuuden ajunge o copie nereusita a lui Tsunade.Caracterul ei pur si simplu ma scoate din minti...nu as suporta pe cineva ca ea..O.O....Urasc mai ales faptul ca este roz...totul la ea este pink....eu urasc aceasta culoare....so...i really hate she!

Ino-Enervanta,ca si sakura!Faza este ca mi-se pare cam fitzoasa,mai ales dupa caracterul ei si cum se imbraca....si ea ca sakura abia il mai lasa pe sasuke in pace...trebuie totusi sa recunosc ca este mai putin enervanta decat Sakura

Masculin
Choji-Mi-se face rau cand vad cat poate sa bage copilul ala in el Mai ales vocea aceea ma calca pe nervi
Itachi-Poate daca nu isi distrugea calanul imi placea...-_-
Sus In jos
 
Ce personaje nu va plac?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaje
» 5 personaje preferate
» Personaje preferate
» Personaje preferate
» Top 5 personaje preferate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Naruto-
Mergi direct la: