Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Personajul preferat

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Ayumi
Chibi Tenshi
Chibi Tenshi
Ayumi


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 32
Data de inscriere : 13/06/2007

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Personajul preferat   Personajul preferat EmptyJoi Iun 14, 2007 5:56 am

Care este personajul vostru preferat?

Eu una sunt o mare fana a lui Misuzu.E super sweet.^_^Imi place de ea ptr ca e o fire prietenoasa si visatoare.Incearca sa-si implineasca visul orice ar fi si nu se da batuta.:-D Si chiar imi pare rau ptr ea...
Sus In jos
Lonna
Admin
Admin
Lonna


Numarul mesajelor : 86
Varsta : 30
Data de inscriere : 29/04/2007

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat EmptyVin Iun 15, 2007 6:11 pm

Personajul meu preferat este Tohno Minagi, pentru ca este inteligenta, melacolica si misterioasa si eu iubesc acest gen de personaje.
Sus In jos
https://anime-tenshi.actifforum.com
Phitropie
Admin
Admin
Phitropie


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 33
Localisation : The Last Show
Data de inscriere : 13/06/2007

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat EmptySam Iun 23, 2007 10:48 am

Mie imi place f mult de Misuzu,pentru ca are un caracter ff bine conturat.Este originala si interesanta.Este ff kawaii,plus ca personalitatea ei seamana putin cu a mea(Doar putin).Iar inocenta ei parca ar fi o aprte din ea.Dc mai imi place...pentru ca este foarte dragutza,si imi place mult caracterul ei,felul in care se comporta si vocea.Ce mai,este un personaj dragutz,mai ales cand spune ,,nihaha" sau ,,gao".Este dura si ambitioasa.
Sus In jos
Krissette
Chibi Tenshi
Chibi Tenshi
Krissette


Numarul mesajelor : 16
Data de inscriere : 28/04/2008

Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat EmptyLun Apr 28, 2008 11:45 am

pai mie imi place mult de Misuzu este foarte draguta...imi place mult caracterul ei si felul ei de a fi...este foarte bine caracterizata....imi place pentru ca este mai copilaroasa este plina de viata.....si este asa bine desenata....grafica cu care e facuta se potriveste bine cu personalitatea personajului
Sus In jos
Continut sponsorizat





Personajul preferat Empty
MesajSubiect: Re: Personajul preferat   Personajul preferat Empty

Sus In jos
 
Personajul preferat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul Preferat
» personajul favorit
» Personaj preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Air Tv-
Mergi direct la: