Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 personajul favorit

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
dark_kagomerose
Chibi Tenshi
Chibi Tenshi
dark_kagomerose


Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 25/06/2007

personajul favorit Empty
MesajSubiect: personajul favorit   personajul favorit EmptyVin Iun 29, 2007 10:19 am

Ce personaj va place cel mai mult dn Naruto?
La mine Sakura este personajul preferat..pentru ca este frumoasa,amuzanta uneori ji pentru ca este indragostita de Sasuke
Sus In jos
Denny
Chibi Tenshi
Chibi Tenshi
Denny


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 08/08/2007

personajul favorit Empty
MesajSubiect: Re: personajul favorit   personajul favorit EmptyMier Aug 08, 2007 1:41 pm

Mie imi place Hinata.Este foarte timida si dulcica dar atunci cand trebuie este si foarte puternica.

Edit by ookami:prezinta-te la membrii noi
Sus In jos
Phitropie
Admin
Admin
Phitropie


Numarul mesajelor : 95
Varsta : 33
Localisation : The Last Show
Data de inscriere : 13/06/2007

personajul favorit Empty
MesajSubiect: Re: personajul favorit   personajul favorit EmptyDum Sept 09, 2007 5:57 pm

Masculin
Sasuke-Pentru ca lupta foarte bine si imi place modul lui de a gandi,si caracterul.Cred ca merita sa mearga pana la capat cu visul lui si sa il ucida pe Itachi pentru ca a distrus clanul Uchiha!
Gaara-Pentru ca este mai serios ,gandeste inainte sa atace si chiar mi-se face mila de el cand ma uit la ce trecut trist a avut.E si normal sa fie asa de rece acum.

Feminin
Temari-Este o luptatoare foarte buna,si imi place faptul ca nu prea isi spune sentimentele.Este frumoasa si desteapta,tine mult la fratii ei si asta se vede.
Hinata-Un personaj cam timid,dar foare puternic..rara combinatie >.>.Imi place de ea pentru ca lupta ff bine si vrea sa le dovedeasca ,ca nu este asa de slaba precu pare
Sus In jos
Continut sponsorizat





personajul favorit Empty
MesajSubiect: Re: personajul favorit   personajul favorit Empty

Sus In jos
 
personajul favorit
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaj favorit
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul preferat
» Personajul Preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Anime&Manga :: Anime :: Naruto-
Mergi direct la: